Voor Email naar de website klik hier

   

 

      

Geloofsgemeenschap H.Hart-H.Johannes

Overzicht vieringen van 10 maart t/m 30 september 2018


Datum

Tijd

 

Koor

za. 10 mrt.

19.00 u

VIEREN op zaterdag
Thema ‘Vasten, duurzaamheid’

m.m.v. Bel Canto, Keldonk

zo. 11 mrt.

10.00 u

4e zondag veertigdagentijd

Herenkoor

zo. 18 mrt.

10.00 u

5e zondag veertigdagentijd

H.Hartkoor

do. 22 mrt.

19.00 u

Boeteviering

Beide koren

zo. 25 mrt.

10.00 u

Palmzondag

Johanneskoor

do. 29 mrt.

19.00 u

Witte donderdag

H.Hartkoor

vr. 30 mrt.

15.00 u

Goede Vrijdag/Kruisweg

H.Hartkoor

vr. 30 mrt.

19.00 u

Goede Vrijdagviering

Johanneskoor

za. 31 mrt.

20.00 u

Paaswake

Beide koren

zo. 01 apr.

10.00 u

Pasen

Beide koren

ma. 02 apr.

10.00 u

Tweede paasdag H.Hart

Samenzang

ma. 02 apr.

10.30 u

Tweede paasdag in Aatrium

Johanneskoor

vr. 06 apr.

19.00 u

1ste vrijdag van de maand

 

zo. 08 apr.

09.30 u

2e zondag van Pasen

Herenkoor

za. 14 apr.

19.00 u

VIEREN op zaterdag
Thema ‘Vertrouwen’

 

zo. 15 apr.

10.00 u

3e zondag van Pasen

Johanneskoor

za. 21 apr.

19.00 u

4e zondag van Pasen

Samenzang

zo. 22 apr.

10.00 u

Communieviering

Eigen

zo. 29 apr.

19.00 u

5e zondag van Pasen

H.Hartkoor

vr. 04 mei

19.00 u

1ste vrijdag van de maand

Xxxxxxxxx

zo. 06 mei

10.00 u

6e zondag van Pasen

Johanneskoor

do. 10 mei

09.30 u

Hemelvaart

Beide koren

za. 12 mei

19.00 u

VIEREN op zaterdag
Afsluiting jaarthema ’Onze aarde’

 

zo. 13 mei

10.00 u

7e zondag van Pasen

Herenkoor

za. 19 mei

19.00 u

Zaterdag Pinksteren

Jan van Lee Mannenkoor

zo. 20 mei

10.00 u

Pinksteren

Beide koren

ma 21 mei

 

Tweede Pinksterdag
Kerk gesloten

--------------

Zo. 27 mei

10.00 u

Heilige Drie-eenheid

Johanneskoor

vr. 01 juni

19.00 u

1ste vrijdag van de maand

Xxxxxxxxx

zo. 03 juni

10.00 u

Sacramentsdag

H.Hartkoor

za. 09 juni

18.30 u

H.Hartfeest

10e zondag door het jaar

NCB-koor & 50 jarige bestaan koor

zo. 10 juni

10.00 u

H.Hartfeest

10e zondag door het jaar

H.Hartkoor

zo. 10 juni

10.30 u

Antoniusfeest
Openluchtviering
op ’t Ham,

Johanneskoor

zo. 17 juni

10.00 u

11e zondag door het jaar

Johanneskoor

zo. 24 juni

10.00 u

Geboorte H.Joh. de doper

H.Hartkoor

zo. 01 juli

10.00 u

13e zondag door het jaar

Johanneskoor

vr. 06 juli

19.00 u

1ste vrijdag van de maand

Xxxxxxxxx

zo. 08 juli

10.00 u

14e zondag door het jaar

H.Hartkoor

za. 14 juli

 

VIEREN op zaterdag

VERVALT

zo. 15 juli

10.00 u

15e zondag door het jaar

 

zo. 22 juli

10.00 u

16e zondag door het jaar

 

zo. 29 juli

10.00 u

17e zondag door het jaar

 

vr. 03 aug.

19.00 u

1ste vrijdag van de maand

Xxxxxxxxx

zo. 05 aug.

10.00 u

18e zondag door het jaar
Gedaanteverandering vd Heer

 

za. 11 aug.

19.00 u

VIEREN op zaterdag

 

zo. 12 aug.

10.00 u

19e zondag door het jaar
Maria Tenhemelopneming (15 aug.) Woco

 

zo. 19 aug.

10.00 u

20e zondag door het jaar

 

zo. 26 aug.

10.00 u

21e zondag door het jaar

 

zo. 02 sept.

10.00 u

22e zondag door het jaar

 

vr. 07 sept.

19.00 u

1ste vrijdag van de maand

Xxxxxxxxx

za. 08 sept.

19.00 u

VIEREN op zaterdag

 

zo. 09 sept.

10.00 u

23e zondag door het jaar

 

zo. 16 sept.

10.00 u

24e zondag door het jaar

 

zo. 23 sept.

10.00 u

25e zondag door het jaar

 

zo. 30 sept.

10.00 u

26e zondag door het jaar

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

     DIENSTENSCHEMA  H.Lambertus 

1-9-2018 tot en met 29-10-2018

Datum

Tijd

o/p

V

Koor

Tijd van het jaar

Misdienaars/Acolieten

Lector

Koster

Za 1/9

Zo 2/9

18.45

10.00

L

R

P

P

Love4music

Gemengd K

22e zondag door het jaar

Plechtige hoogmis

Anne/Lucas

Bram/Mylinh/Ankie/Femke

Elly van Liempt

Harrie Hendriks

Harry B.

Za 8/9

Zo 9/9

18.45

10.00

S

R

P

P

Kinderkoor

Gregoriaans K

GezinsvieringStartWerkjaar

23e zondag door het jaar

Mainhu/Annemieke

Maillinn/Kevin

Eigen

Coosje van Mierlo

Martien/

André

Za 15/9

Zo 16/9

18.45

10.00

L

R

P

P

Cantorij

Gemengd K

24e zondag door het jaar

Gildeviering

Mike/Marcel

Eigen

Ine v.d. Heuvel

Eigen

André

Do 20/9

15.00

B

P

A-M Post-Smetsers

Seniorenviering

 

Martin Post

André

 

 

 

 

Viering van de

VREDESWEEK 22 en 23/9

 

 

 

Za 22/9

Zo  23/9

18.45

10.00

L

R

P

P

Dameskoor

Gregoriaans K

25e zondag door het jaar

Anne/Anna

Noa/Lucas

MOV

MOV

Albert/

Minh

Za 29/9

Zo 30/9

18.45

10.00

L

R

P

P

Cantorij

Gemengd K

26e zondag door het jaar

Bram/Femke

Mike/Maillinn/Alex

Harrie Hendriks

Will Henskens

Harrie H.

Ma 1/10

18.45

 

 

 

Mariaviering

 

 

Harrie H.

Za 6/10

Zo 7/10

18.45

10.00

L

Eig.

R

R

 

Love4music

Koor uit Heesch

27e zondag door het jaar

Beide vieringen als WoCo

Anna

Mike

Elly van Liempt

Annette v.d. Heuvel

Leo

Ma 8/10

18.45

 

 

 

Mariaviering

 

 

Leo

 

 

 

 

Viering van de

MISSIEZONDAG 13 + 14/10

 

 

 

Za 13/10

Zo 14/10

 

18.45

10.00

11.30

L

R

Is

Is

Cantorij

Gregoriaans K

H.Hartkerk

28e zondag door het jaar

 

Peuter/Kleuterviering

Anne/Kevin

Bram/Lucas

Tineke Beuving

Diny Boley

Harry B.

Ma 15/10

18.45

 

 

 

Mariaviering

 

 

Harry B.

Do 18/10

15.00

H

 

A-M Post-Smetsers

Seniorenviering

 

Martin Post

Harry B.

Za 20/10

Zo 21/10

18.45

10.00

L

R

Ho

Ho

Dameskoor

Gemengd K

29e zondag door het jaar

Noa/Femke/Alex

Moreno/Marcel

MOV

MOV

Minh

Ma 22/10

18.45

 

 

 

Mariaviering

 

 

Martien/

Albert

Za 27/10

Zo 28/10

18.45

10.00

S

JdL

P

P

Cantorij

Les Chanteurs

Gregoriens

30e zondag door het jaar

Beide vieringen in de kapel van de zusters !!

Anne/Maillinn

Mike/Mainhu

Ine vd Heuvel

Annette v.d. Heuvel

André

Ma 29/10

18.45

 

 

 

Mariaviering

 

 

André

          

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------